Новини

  Знайомство з Афлатуном

     Наш заклад розпочав роботу за Міжнародною програмою Соціальної та Фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот».Особливістю програми є те, що нові знання дошкільникам дає та здобуває разом з дітьми їх новий друг – зірочка Афлатун (це вогник, іскорка, який потрапив на Землю з Космосу).

     Основна ідея полягає у тому, що ми можемо дбайливо та ефективно використовувати природній ресурс. Усьому можна знайти застосування. Тоді навчимося новому і дізнаємось, наскільки приємно давати старим речам нове життя. А у пошуках нових матеріалів для роботи маленький учасник програми непомітно для себе подбає про довкілля. Таким чином, змалечку формується відповідальність та самосвідомість – не сміти, а краще прибери. Творчий процес у садочку ні на хвилинку не зупиняється.

       Вихователь для зацікавлення та заохочення разом з дітьми, власноруч виготовили зображення Афлатуна, його сім’ї, друзів, м’яку іграшку, та спеціальну скриньку, «Скринька Афлатуна» до якої діти у будь-який час можуть принести знайдені дари природи і старі непотрібні речі, з яких згодом зроблять щось новеньке. Також дітки разом з Афлатуном  здійснили подорож, у якій дізналися багато нового, цікавого і незвіданого, вивчили пісеньку та нові ігри і весело провели час.

  Програма допомагає дітям виробити таку систему цінностей, складову культурного світобачення для кожної людини і суспільства в цілому, яка не залежала б від економічних внесків чи занепадів, зміни політичної влади, у якій би захист і збереження природи і турбота про людину, її прав вважались такими ж важливими, як і саме життя.     28.09.2018 | Aдмін

  Вернутись назад