Новини

  Відкрите заняття "Афлатун і товари"

  27 жовтня було проведено відкрите заняття "Афлатун і товари" На занятті вихователь продовжувала  знайомити дітей з Афлатуном, зірочкою з неба та його пригодами. Закріплювати та розширювати відомості про те, що у дітей є права і обов'язки. Виховувати бажання допомогти іншим, хто цього потребує.

  Цього разу Афлатун завітав до діток не просто так, а з подарунками! Подарунки Афлатун приніс у своїй скринці. Діти з цікавістю розглядали подарунки, обирали варіанти що можна купити за гроші, а що ні.  Вихователь з дітьми обговорювали різні ситуації, пов'язані з товарами. Далі у своїй роботі вихователь використала інноваційну технологію лепбук "Економним я росту" Дітки грали в дидактичні ігри, відгадували загадки.

  Також дітки разом з Афлатуном здійснили подорож,у якій дізналися багато нового, цікавого і незвіданого. Всі провели час весело та змістовно. 

  01.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Заняття з LEGO цеглинками

  26 жовтня в ЗДО "Ромашка" відбулося відкрите заняття "Допитлива гусінь"

  01.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  "Козацькі розваги"

  Напередодні святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі закладу дошкільної освіти "Ромашка''. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.

   Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. І тому урочистим заходом до Дня українського козацтва 13 жовтня в нашому закладі  було проведено свято – розвагу «Козацькі забави» Свято дало змогу дітям відчути, як жили наші пращури козаки. Діти мали  можливість випробувати себе у веселих рухливих іграх: «Лікували коня», «Били влучно в ціль» «Стрибали в мішках», «Скакали на конях» «Перетягували канат» та ін...Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба. На останок, коли в казані зварилася козацька каша з задоволенням її скуштували. На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.

  15.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Розвага до дня Дошкілля

  У ЗДО "Ромашка" була проведена розвага для дітей, до дня Дошкілля. Дітки продемонстрували неабияку вправність та швидкість у різних змаганнях. Змагальний дух, піднесений настрій, неймовірні емоції  панували у дитячому садку. 

   

   

  26.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Знань!

   Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у закладах дошкільної освіти. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

   1 вересня ЗДО «Ромашка» знову гостинно відкрив свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками.

   Дошкільнята розказували вірші про школу,співали пісні та танцювали. Настала довгоочікувана мить, затамували подих усі, дзвенить дзвіночок і кличе до знань. 14 діток попрощалися зі своїм дитячим садочкам. Адже попереду – новий етап розвитку: цікаве, захопливе шкільне життя.

      З цієї миті розпочався новий навчальний рік, від якого ми чекаємо чогось нового і незвіданого.

   ВІТАЄМО ВСІХ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

  01.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Випускний

  У ЗДО "Ромашка" відбулося випускне свято. Випускники попрощалися із дитячим садочком, який став для них другою домівкою, де їх по-материнськи зігрівали душевним теплом наставники – мудрі вихователі та добрі помічники вихователів, навчали добру, давали перші знання, допомагали долати труднощі. Це перший випускний бал у житті маленьких особистостей, до якого вони готувалися, мов дорослі. Красиве та водночас сумне свято, адже діти починають прощатися з дитинством. Попереду на малят чекає школа, пізнання нового. Віриться, що все, чому вони навчилися в стінах садочка, допоможе у майбутньому знайти шлях у житті, бути чесними людьми, гідними громадянами України. Незабутніми, зворушливими моментами свята стали прощальні слова випускників. Корисні настанови, добрі поради отримали майбутні школярі, які впродовж усього свята радували  піснями, віршиками, танцями. А на закінчення директор ЗДО привітала дітей з початком нової сторінки життя, та вручила дипломи про закінчення дитячого садочка.

  14.06.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8
  Всього новин: 47