Новини

  Всесвітній день захисту тварин.

  4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. Це свято, яке допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин. Наш заклад дошкільної освіти теж приєднався до святкування,і вихованці закладу взяли участь у флешмобі «Мій чотирилапий друг».

  У багатьох країнах вважається, що домашні тварини — це частина сім’ї, і вони мають такі ж права, як і інші її члени. Вони отримують спеціальне медичне обслуговування, здорову їжу тощо.

  Давайте не забувати про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

  05.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль "Рух заради здоров'я"

  Ранкова зарядка корисна для будь-якого віку. Привчатися робити її щоранку потрібно розпочинати з дитинства. Зарядка – це комплекс вправ, які допомагають вранці чи під час перерв зарядити організм дитини бадьорістю та енергією. До найважливіших факторів формування здорового способу життя належать фізична активність і загартування організму.

    Режим руху, усвідомлення потреби в активній діяльності, ритми активності, відпочинку і сну є обов’язковими компонентами здорового способу життя.

   З 19.09.2022 по 23.09.2022  року у нашому садочку пройшов фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей під гаслом «Рух заради здоров’я». Фестиваль є заходом, який пропагує серед дітей здоровий спосіб життя та необхідність піклування про власне здоров’я, зміцнення фізичного та емоційного стану організму дитини. Доведено, що регулярні заняття ранковою зарядкою надають загальнооздоровчу дію, підвищують імунітет, стимулюють діяльність усіх систем організму, покращують сон, апетит і загальне самопочуття.

  27.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  21 вересня - Міжнародний День Миру!

  Вся наша країна та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир – це головна цінність для будь-якої дитини і дорослої людини і це свято вважається днем ​​відмови від усякого насильства і припинення військових дій. Безліч народів населяють нашу планету, але не в кожній країні люди живуть в мирі та злагоді. На жаль, так сталося і в нашій країні. В даний час в нашій країні ідуть військові дії. Діти не мають своєї домівки, родини, не ходять у дитячі садки та школи, не мають щасливого майбутнього. Війни несуть людям страждання, хвороби, голод і розруху. Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру він був заснований  1981 року Організацією Об’єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі відзначають День миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру. В нашому садочку пройшов тематичний день, присв'ячений– Миру над нашою рідною укрїнською землею. Тематичний День Миру об'єднав маленьких дошкільників у велику дружню родину з щирим прагненням до доброти, уміння дружити і співпереживати.

  21.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День Знань

  1 вересня, як завжди, в перший день осені, в нашому дошкільному закладі стартував новий навчальний рік. І хоч цьогоріч свято Першого дзвоника через заходи безпеки відбулося дещо в обмеженому форматі, з першовересневим настроєм до навчання приступили усі учасники навчально-виховного процесу. 

  ВІТАЄМО ВСІХ З ДНЕМ ЗНАНЬ,

  БАЖАЄМО УСПІХІВ, МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я

  ТА МИРНОГО НЕБА!

  05.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Допобачення дитячий садок

  Випускний у дитячому садку - це 

  найзворушливіший, найнезабутніший зі

  всіх свят. Це - розставання,

  смуток, добрі побажання, символ закінчення

  прекрасної садівської пори. Це  свято має

  залишитися у пам'яті випускників

  назавжди. І, навіть зараз...

  18.06.2022 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об’єднати укрОсновна мета заходу – це збереження  та популяризація українських цінностей. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичиних поглядівЦього дня ми шануємо наш національний оберіг – прекрасну українську вишиванку. Вона зберігає споконвічні традиції нашого народу та об’єднує українців, проводячи такі заходи ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну.  Наші вихованці долучилися до цього свята.

  18.06.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9
  Всього новин: 53