Новини

  Увага! Карантин.

  5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС,

  ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ

  5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати,

  щоб убезпечити свою родину від хвороби.

   Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я.

      "Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня.

  Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо.

  Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей.

  Тому така інформація зараз дуже потрібна", – розповіла заступниця Міністра освіти і

  науки України Любомира Мандзій.

  20.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Свято весни і мами!!

  Весна і мати. Що в них спільне є що жінку ми порівнюєм з весною. Бо кожна з них у світ – життя дає Весна – Землі, а мама – нам з тобою.Настала довгоочікувана зміна: лютий на календарі змінився першим весняним місяцем - березнем. А це означає, що прийшов кінець сніжним і суворим бурям, скоро можна буде забути про морози і порадіти зеленоокій весні.

  Березень - красивий весняний місяць.З його приходом хочеться сміятися і співати: як весела крапелька бурульки, як дзвінкі березневі струмки, як іскристий сонячний зайчик. І, хоча, зима інколи у березні дає про себе знати та серце вже наспівує радісні мелодії.

  Це тому, що з приходом весни ми святкуємо таке чудове й ніжне свято – 8 Березня. У день 8 березня загострюється почуття любові і ніжності. Хочеться цілувати рідні, жіночі руки і нескінченно дякувати за подаровані ними: тепло, ласку, смачні обіди, зв'язані рукавиці, випрасувані сорочки і ще багато - багато різних, дуже потрібних справ.

  З трепетом в дитячому садочку очікують весняний бал на честь ніжних дівчаток, веселих сестричок, дбайливих мам і бабусь. Свято 8 березня - ще одна можливість хлопчикам показати свою силу і проявити турботу. А дівчаткам показати свою красу, вміння танцювати і співати. 8 березня - одне з найулюбленіших свят у дитячому садку «Ромашка». Цьогоріч воно пройшло весело та незабутньо.

  Щиро дякуємо батькам за активну участь у проведенні свята.

  19.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Районне методичне об’єднання вихователів різновікових груп. «Психічне здоров’я дитини»

        25 жовтня 2019 року ЗДО «Ромашка» знову з радістю

  зустрічав гостей.

  Сьогодні педагоги-дошкільники все частіше стикаються з такими проявами психічного нездоров’я дітей, як підвищена тривожність, страх, невпевненість у собі, надмірна вразливість тощо. Саме тому розв’язання проблеми збереження психічного здоров’я кожної дитини є одним із головних завдань дошкільної освіти. Адже від стану психічного здоров’я залежить особистісний розвиток дошкільнят.

  Вихователь різновікової групи ЗДО «Ромашка» Бондар О.М. провела з вихованцями інтегроване заняття «Вчимося спілкуватися і дружити», використавши сучасні методичні прийоми, зокрема, привітання-бестінг, психоформулу «Ми – чудові!», психологічні прийоми «Звільни щічки від смутку», «Настрій квіточок», вправи «Збираємо врожай», «Добрі справи», релаксаційну вправу «Сухий душ», ігри «Долоньки в коробці» та «Обійми».

  Під час обговорення відкритого заняття вихователі аналізували доцільність використання тих чи інших методів, важливість продуманих і спрямованих на дитячі роздуми запитань, результативність ігрових підходів, важливість розвитку емоційного інтелекту вихованців.

  Розкривати тему продовжили вихователь ЗДО с. Жерденівка Галаган Т.М. виступом «Психолого-педагогічні умови збереження психічного здоров’я дошкільників» та вихователь ЗДО с. Носівці Підгородецька О.В. - «Психофізіологія дітей 4-5 років».

  Керівник районного методичного кабінету Панасюк М.А. організувала педагогів на заняття, використавши вправи з розвитку психомоторних здібностей дітей.

        Методист РМК Діхтяр М.Д. провела для учасників методоб’єднання консультацію щодо організованої підгрупової роботи з дітьми старшого дошкільного віку, доцільності використання методу запитань у різновікових групах, вказавши на необхідність емоційної складової всієї освітньої діяльності, яка позитивно впливатиме на психічне здоров’я дошкільників.

  04.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання.

        10 жовтня 2019 року відповідно до плану роботи. В нашому зкладі відбулось районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання. 

       На засіданні розглядались питання щодо використання ігор спортивного спрямування під час спортивних свят та розваг, зокрема у малокомплектному дитячому садку.

       Керівник РМО Стемковська І.А., інструктор з фізичного виховання ЗДО №4 «Зірочка», налаштувала дітей різновікової групи та учнів 1 класу на малі олімпійські ігри, провівши з ними розминку у вигляді музично-ритмічних рухів. До проведення заходу долучились інструктори з фізичного виховання Сушко Н.Г. (ЗДО №2), Кучеренко Н.Т. (ЗДО №5), Керезь Т.В. (ЗДО №7), Плаксієнко О.П. (ЗДО №1), які використали різні види спортивних ігор, чим викликали у дітей позитивне сприйняття розваги, емоційне піднесення, бажання бути активними учасниками дійства. Важливо, що всі етапи ігор продумано супроводжувались відповідно до віку кожної вікової підгрупи.

       Під час обговорення учасники зібрання проаналізували позитивні та проблемні сторони в організації малих олімпійських ігор, вказавши на особливості роботи з вихованцями різновікової групи.

  04.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Виставка Королева "Осінь" всіх до столу просить.

  30.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято 1 дзвоника

  26.09.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5
  Всього новин: 27