Новини

  "Стрітення Господнє зустрічаємо весну-красну закликаємо"

  17 лютого в ЗДО "Ромашка" відбулося відкрите заняття "Стрітення Господнє зустрічаємо весну - красну закликаємо". Вихователь ознайомила дітей зі святом його значенням та звичаями. Під час заняття дітки розділилися на дві команди "Весна" та "Зима" і допомагали Весні побороти Зиму у рухливих іграх.У своїй роботі вихователь використала інноваційну технологію лепбук "Стрітення". Дітки грали в дидактичні ігри, розповідали віршики, відгадували загадки. Після завершення заняття усі дітки поласували смачними жайворонками. Всі разом провели час весело та змістовно. 

   

  18.02.2021 | Aдмін | Читати далі

  Святий Миколай ти до нас завітай!

  Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне.  Для багатьох людей дуже важливо вірити в дива, бо це дарує надію. Це свято - прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх. Ось і в наш садочок завітав Святий Миколай.Оскільки всі дітки протягом року були слухняними, він вручив їм подарунки. Роздаючи солодощі, та подарунки Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Коли малята отримували подарунки, їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволені і щасливі малюки попрощалися з гостем та запросили на наступний рік.

   

  15.01.2021 | Aдмін | Читати далі

  День української хустки

  У ЗДО «Ромашка» вперше відзначили День української хустки. Запровадження цього дня викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. У групі були проведені різні форми роботи з дітьми, які значно розширили знання дітей про хустину як давній символ української жіночності. Завершенням тематичного дня став яскравий флешмоб “Мамина хустка”, в якому взяли участь вихованці та педагоги закладу.

  07.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  "Де живе Осінь?"

  Для дітей «Свято Осені» – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоча осінь і називають «сумовитою порою», хто як не діти,найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку - одні із найбільш улюблених у дітей.

   20 листопада у закладі дошкільної освіти «Ромашка» пройшло свято під назвою «Де живе Осінь?»  Дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, танцювали танок з парасольками, відгадували загадки , водили хоровод, брали участь у конкурсах прославляючи осінь за її красу та врожаї.

  Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками. Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить  мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці.

  Свято в дитячому садку - це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

  Осіннє свято в дитячому садочку було веселе, яскраве і захопливе. Вихованці отримали багато позитивних  емоцій, а  на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами.

  20.11.2020 | Aдмін | Читати далі

  Кольоровий тиждень 19.10. - 23.10.

  «КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ»

        з 19 .10 -  23 .10. 2020 року  

   

  Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій 

   

  і внутрішній стан, заспокоюють і змушують 

   

  діяти, розпалюють творчу думку або

   

  пристрасть, допомагають зосередитися.

   

  Колір впливає на підсвідомість не менш сильно,

   

  ніж сказане слово. Тому в ЗДО «Ромашка»

   

  для вихованців організували та провели

   

  кольоровий тиждень.

   

  Розпочали з понеділка — зеленого дня.

   

  Відтак  вівторок присвятили червоному

   

  кольору, середу — жовтому, а четвер —

   

  синьому. Ці кольори для проведення  

   

  заходу обрали невипадково.

   

  Здебільшого саме їх діти дошкільного

   

  віку вважають своїми улюбленими.

   

  У п’ятницю ж  улаштували різноколірний

   

  день. Перед початком кольорового тижня

   

  вихователь підготувала необхідне обладнання.

   

  Насамперед подбала про колірне оформлення

   

  інтер’єру групової кімнати —


  повітряні кульки, листочки, стрічки,


  квіти, паперові серветки тощо.

   

  У пригоді стали також площинні геометричні

   

  фігури, фрукти та овочі, кульки, полотно,

   

  ілюстрації.Жвавий інтерес у дошкільників

   

  викликало їхнє вбрання, адже всі вони

   

  мали елементи одягу однакового

   

   

  забарвлення.  Для пізнавального

   

  розвитку впродовж кожного дня кольорового

   

  тижня вихователь у роботі з дітьми

   

  використовувала дидактичні та словесні ігри,

   

  вправи, бесіди,вірші, казки.

   

  Кольоровий тиждень провели весело,

   


  яскраво,цікаво та невимушено.

  24.10.2020 | Aдмін | Читати далі

  День украЇнського козацтва!

    Напередодні святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі закладу дошкільної освіти "Ромашка''. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.

   Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. І тому урочистим заходом до Дня українського козацтва 13 жовтня в нашому закладі  було проведено свято – розвагу «Козацькі забави» Сучасні дошкільнята граються у козаків, із захопленням беруть участь у козацьких розвагах. Під звуки «Козацького маршу», діти святково одягнені в українських костюмах,  зайшли до музичної зали. 

  Свято дало змогу дітям відчути, як жили наші пращури козаки. Діти мали  можливість випробувати себе у веселих рухливих іграх: «Лікували коня»,«Били влучно в ціль» «Стрибали в мішках», «Скакали на конях» «Перетягували канат» та ін.Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба. На останок, коли в казані зварилася козацька каша з задоволенням її скуштували. На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.

  18.10.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10
  Всього новин: 55