Новини

  Допобачення дитячий садок

  Випускний у дитячому садку - це 

  найзворушливіший, найнезабутніший зі

  всіх свят. Це - розставання,

  смуток, добрі побажання, символ закінчення

  прекрасної садівської пори. Це  свято має

  залишитися у пам'яті випускників

  назавжди. І, навіть зараз...

  18.06.2022 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об’єднати укрОсновна мета заходу – це збереження  та популяризація українських цінностей. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичиних поглядівЦього дня ми шануємо наш національний оберіг – прекрасну українську вишиванку. Вона зберігає споконвічні традиції нашого народу та об’єднує українців, проводячи такі заходи ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну.  Наші вихованці долучилися до цього свята.

  18.06.2022 | Aдмін | Читати далі

  Відкрите заняття "Афлатун і товари"

  27 жовтня було проведено відкрите заняття "Афлатун і товари" На занятті вихователь продовжувала  знайомити дітей з Афлатуном, зірочкою з неба та його пригодами. Закріплювати та розширювати відомості про те, що у дітей є права і обов'язки. Виховувати бажання допомогти іншим, хто цього потребує.

  Цього разу Афлатун завітав до діток не просто так, а з подарунками! Подарунки Афлатун приніс у своїй скринці. Діти з цікавістю розглядали подарунки, обирали варіанти що можна купити за гроші, а що ні.  Вихователь з дітьми обговорювали різні ситуації, пов'язані з товарами. Далі у своїй роботі вихователь використала інноваційну технологію лепбук "Економним я росту" Дітки грали в дидактичні ігри, відгадували загадки.

  Також дітки разом з Афлатуном здійснили подорож,у якій дізналися багато нового, цікавого і незвіданого. Всі провели час весело та змістовно. 

  01.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Заняття з LEGO цеглинками

  26 жовтня в ЗДО "Ромашка" відбулося відкрите заняття "Допитлива гусінь"

  01.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  "Козацькі розваги"

  Напередодні святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі закладу дошкільної освіти "Ромашка''. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.

   Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. І тому урочистим заходом до Дня українського козацтва 13 жовтня в нашому закладі  було проведено свято – розвагу «Козацькі забави» Свято дало змогу дітям відчути, як жили наші пращури козаки. Діти мали  можливість випробувати себе у веселих рухливих іграх: «Лікували коня», «Били влучно в ціль» «Стрибали в мішках», «Скакали на конях» «Перетягували канат» та ін...Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба. На останок, коли в казані зварилася козацька каша з задоволенням її скуштували. На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.

  15.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Розвага до дня Дошкілля

  У ЗДО "Ромашка" була проведена розвага для дітей, до дня Дошкілля. Дітки продемонстрували неабияку вправність та швидкість у різних змаганнях. Змагальний дух, піднесений настрій, неймовірні емоції  панували у дитячому садку. 

   

   

  26.09.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10
  Всього новин: 55