Новини

  День Єднання!

  Сьогодні в нашому закладі відбулася акція до Дня єднання. 

  Це зовсім нове свято в нашій державі. Але, зважаючи на реалії,

  в яких ми сьогодні живемо, воно дуже вагоме. Ми вистояли до

  цього часу, бо ми – єдині. Ми переможемо обов’язково, бо ми – єдині.

   В єдності наша сила. Ми плекаємо наше майбутнє.

   

    

  16.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  Свято Нового року

   Для перегляду натисніть на зображення!

   👇
    👇
    👇
    👇
    👇
    👇

   

  02.01.2023 | Aдмін | Читати далі

  До нас завітав Святий Миколай!

  Малюки завжди з нетерпінням очікують на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина.

  Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято - прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

  Така казка завітала і до нас. Всі вихованці дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент. До дітей завітав головний герой - Святий Миколай.

  Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, він вручив їм солодкі подарунки. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого. Коли малята отримували подарунки, їх оченята світилися неймовірною радістю.

  Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців на довгий час.

  23.12.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день захисту тварин.

  4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. Це свято, яке допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин. Наш заклад дошкільної освіти теж приєднався до святкування,і вихованці закладу взяли участь у флешмобі «Мій чотирилапий друг».

  У багатьох країнах вважається, що домашні тварини — це частина сім’ї, і вони мають такі ж права, як і інші її члени. Вони отримують спеціальне медичне обслуговування, здорову їжу тощо.

  Давайте не забувати про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

  05.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль "Рух заради здоров'я"

  Ранкова зарядка корисна для будь-якого віку. Привчатися робити її щоранку потрібно розпочинати з дитинства. Зарядка – це комплекс вправ, які допомагають вранці чи під час перерв зарядити організм дитини бадьорістю та енергією. До найважливіших факторів формування здорового способу життя належать фізична активність і загартування організму.

    Режим руху, усвідомлення потреби в активній діяльності, ритми активності, відпочинку і сну є обов’язковими компонентами здорового способу життя.

   З 19.09.2022 по 23.09.2022  року у нашому садочку пройшов фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей під гаслом «Рух заради здоров’я». Фестиваль є заходом, який пропагує серед дітей здоровий спосіб життя та необхідність піклування про власне здоров’я, зміцнення фізичного та емоційного стану організму дитини. Доведено, що регулярні заняття ранковою зарядкою надають загальнооздоровчу дію, підвищують імунітет, стимулюють діяльність усіх систем організму, покращують сон, апетит і загальне самопочуття.

  27.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  21 вересня - Міжнародний День Миру!

  Вся наша країна та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир – це головна цінність для будь-якої дитини і дорослої людини і це свято вважається днем ​​відмови від усякого насильства і припинення військових дій. Безліч народів населяють нашу планету, але не в кожній країні люди живуть в мирі та злагоді. На жаль, так сталося і в нашій країні. В даний час в нашій країні ідуть військові дії. Діти не мають своєї домівки, родини, не ходять у дитячі садки та школи, не мають щасливого майбутнього. Війни несуть людям страждання, хвороби, голод і розруху. Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру він був заснований  1981 року Організацією Об’єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі відзначають День миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру. В нашому садочку пройшов тематичний день, присв'ячений– Миру над нашою рідною укрїнською землею. Тематичний День Миру об'єднав маленьких дошкільників у велику дружню родину з щирим прагненням до доброти, уміння дружити і співпереживати.

  21.09.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Всього новин: 56