Новини

  Районне методичне об’єднання вихователів різновікових груп. «Психічне здоров’я дитини»

        25 жовтня 2019 року ЗДО «Ромашка» знову з радістю

  зустрічав гостей.

  Сьогодні педагоги-дошкільники все частіше стикаються з такими проявами психічного нездоров’я дітей, як підвищена тривожність, страх, невпевненість у собі, надмірна вразливість тощо. Саме тому розв’язання проблеми збереження психічного здоров’я кожної дитини є одним із головних завдань дошкільної освіти. Адже від стану психічного здоров’я залежить особистісний розвиток дошкільнят.

  Вихователь різновікової групи ЗДО «Ромашка» Бондар О.М. провела з вихованцями інтегроване заняття «Вчимося спілкуватися і дружити», використавши сучасні методичні прийоми, зокрема, привітання-бестінг, психоформулу «Ми – чудові!», психологічні прийоми «Звільни щічки від смутку», «Настрій квіточок», вправи «Збираємо врожай», «Добрі справи», релаксаційну вправу «Сухий душ», ігри «Долоньки в коробці» та «Обійми».

  Під час обговорення відкритого заняття вихователі аналізували доцільність використання тих чи інших методів, важливість продуманих і спрямованих на дитячі роздуми запитань, результативність ігрових підходів, важливість розвитку емоційного інтелекту вихованців.

  Розкривати тему продовжили вихователь ЗДО с. Жерденівка Галаган Т.М. виступом «Психолого-педагогічні умови збереження психічного здоров’я дошкільників» та вихователь ЗДО с. Носівці Підгородецька О.В. - «Психофізіологія дітей 4-5 років».

  Керівник районного методичного кабінету Панасюк М.А. організувала педагогів на заняття, використавши вправи з розвитку психомоторних здібностей дітей.

        Методист РМК Діхтяр М.Д. провела для учасників методоб’єднання консультацію щодо організованої підгрупової роботи з дітьми старшого дошкільного віку, доцільності використання методу запитань у різновікових групах, вказавши на необхідність емоційної складової всієї освітньої діяльності, яка позитивно впливатиме на психічне здоров’я дошкільників.

  04.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання.

        10 жовтня 2019 року відповідно до плану роботи. В нашому зкладі відбулось районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання. 

       На засіданні розглядались питання щодо використання ігор спортивного спрямування під час спортивних свят та розваг, зокрема у малокомплектному дитячому садку.

       Керівник РМО Стемковська І.А., інструктор з фізичного виховання ЗДО №4 «Зірочка», налаштувала дітей різновікової групи та учнів 1 класу на малі олімпійські ігри, провівши з ними розминку у вигляді музично-ритмічних рухів. До проведення заходу долучились інструктори з фізичного виховання Сушко Н.Г. (ЗДО №2), Кучеренко Н.Т. (ЗДО №5), Керезь Т.В. (ЗДО №7), Плаксієнко О.П. (ЗДО №1), які використали різні види спортивних ігор, чим викликали у дітей позитивне сприйняття розваги, емоційне піднесення, бажання бути активними учасниками дійства. Важливо, що всі етапи ігор продумано супроводжувались відповідно до віку кожної вікової підгрупи.

       Під час обговорення учасники зібрання проаналізували позитивні та проблемні сторони в організації малих олімпійських ігор, вказавши на особливості роботи з вихованцями різновікової групи.

  04.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Виставка Королева "Осінь" всіх до столу просить.

  30.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято 1 дзвоника

  26.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Випускне свято "Країна спогадів"

   Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у закладі дошкільної освіти "Ромашка".

  29 травня 2019 року  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків.

  Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м’ятається малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у  садочку.

  Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати садочок.

  Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

  13.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  Валентинів день.

   14 лютого, в такий чудовий, святковий день, дітки

  зібралися разом щоб привітати один одного з днем

  закоханих. У нашому садочку велика увага приділяється

  гендерному вихованню і ми вчимо дітей правильно, з

  повагою, чемністю ставитися один до одного. Пояснюємо

  поняття "дружба", і це почуття потрібно вчитися

  висловлювати, а не ховати в собі. Наші діти виготовили

  валентинку у вигляді українського прапора, і таким

  чином висловили свою любов до України. Всі обмінялися

  гарним настроєм, обіймами та запальною енергією.

  Зі святом!

  17.02.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10
  Всього новин: 55