Новини

  Кольоровий тиждень 01.10. - 05.10.

  КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

       У Базовому компоненті дошкільної освіти багато уваги приділено вихованню свідомого активного дошкільника. Це дитина, яка вміє і хоче пізнавати світ, не прагне до готових рішень і моделей поведінки, а хоче відкривати його самостійно: на дотик, смак і запах; такий малюк воліє роздивитись усі кольори яскравого світу, почути всі його звуки й мелодії.

    Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж вчасно сказане слово.

     Тому вихователь Лантух А.В. створила цікаву Програму на тему: «Кольоровий тиждень різні вправи та заняття, ігри та досліди, в яких використовується кольоротерапія в поєднанні з нестандартними техніками роботи в образотворчому мистецтві та нетрадиційними методами сенсорики виховання дошкільників.

  01.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Знайомство з Афлатуном

     Наш заклад розпочав роботу за Міжнародною програмою Соціальної та Фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот».Особливістю програми є те, що нові знання дошкільникам дає та здобуває разом з дітьми їх новий друг – зірочка Афлатун (це вогник, іскорка, який потрапив на Землю з Космосу).

     Основна ідея полягає у тому, що ми можемо дбайливо та ефективно використовувати природній ресурс. Усьому можна знайти застосування. Тоді навчимося новому і дізнаємось, наскільки приємно давати старим речам нове життя. А у пошуках нових матеріалів для роботи маленький учасник програми непомітно для себе подбає про довкілля. Таким чином, змалечку формується відповідальність та самосвідомість – не сміти, а краще прибери. Творчий процес у садочку ні на хвилинку не зупиняється.

       Вихователь для зацікавлення та заохочення разом з дітьми, власноруч виготовили зображення Афлатуна, його сім’ї, друзів, м’яку іграшку, та спеціальну скриньку, «Скринька Афлатуна» до якої діти у будь-який час можуть принести знайдені дари природи і старі непотрібні речі, з яких згодом зроблять щось новеньке. Також дітки разом з Афлатуном  здійснили подорож, у якій дізналися багато нового, цікавого і незвіданого, вивчили пісеньку та нові ігри і весело провели час.

  Програма допомагає дітям виробити таку систему цінностей, складову культурного світобачення для кожної людини і суспільства в цілому, яка не залежала б від економічних внесків чи занепадів, зміни політичної влади, у якій би захист і збереження природи і турбота про людину, її прав вважались такими ж важливими, як і саме життя.

  28.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Цирк "Арлекіно"

  Сьогодні 25.09.2018р. в Заклад дошкільної освіти "Ромашка" завітав цирк "Арлекіно". Веселі клоуни, цікаві номери та різноманітні конкурси чекали на діток. Глядачі були в захваті від циркових артистів, які подарували бадьорий настрій та чарівну атмосферу. Дякуємо їм за незабутні враження.

  25.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки життєдіяльності

    Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей  основам безпечної поведінки на вулиці, закріплювати з дітьми правила дорожнього руху, прищеплювати розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчати приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків.

      В ЗДО "Ромашка" з 10.09.2018р. – 14.09.2018р пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності "Молодь за безпеку дорожнього руху", метою якого було закріпити знання дітей про те, що люди повинні ходити по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора,  значення дорожніх знаків, розрізняти дозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки,  навчати розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

    Знання дітям подавалися під час різних форм роботи: бесіда "Дорога не для забав", розповідь-діалог "У світі дорожнього руху", переказ казки "Неслухняне Лисеня". Діти протягом тижня малювали, аплікували, та ліпили світлофор.

  Також дітки будували дороги та в ігровій формі закріплювали правила дорожнього руху.

  22.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  День "Дорослішання"

  Сьогодні осінь подарувала нам теплий сонячний день. Вперше в  закладі  проведено свято  «Дорослішання», коли дітки, пройшовши різні випробовування офіційно  стають старшими. 

  Вже зранку подвір'я садочка було наповнене посмішками малюків. Вони із радістю поспішали до дошкільного закладу на зустріч із друзями. Тут їх чекали цікаві ігри, естафети, запальні таночки та люблячі працівники садочка.     

  А чарівною окрасою стала весела та запальна клоунесса Романа.  Яка подарувала діткам радісну атмосферу свята.

  Весело та захопливо зустріли малюки «День дорослішання» в країні Дитинства.

   

  22.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  1 вересня - день знань.

  01.09.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10
  Всього новин: 55