Новини

  Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я"

    З метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи з фізкультурно-оздоровчого напряму в закладі дошкільної освіти "Ромашка" з 07.09.2020  по 18.09.2020 року пройшов фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, за участю педагогів та вихованців закладу дошкільної освіти.

   Для повної реалізації завдань, максимального досягнення поставленої мети було розроблено програму проведення фестивалю «Рух заради здоров’я» в ЗДО.

     Відповідно до розробленої програми фестивалю тривали заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я дітей. Упродовж фестивального руху велика увага приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей:швидкості, спритності, витривалості, сили. Вихованці та працівники закладу дошкільної освіти були активними учасниками спортивних розваг та естафет, фізкультурно-оздоровчих занять, рухливих ігор, консультацій та тематичних бесід.

  21.09.2020 | Aдмін

  Вернутись назад