Новини

  Відкрите заняття

  У ЗДО "Ромашка" було проведено відкрите інтегроване заняття

                                                      на тему

                                       "Наш друг - Лічильник"

  Вихователь ЗДО продемонструвала методи і прийоми, що

  допомагають дітям зрозуміти поняття «електрозбереження».

  За допомогою різноманітних ігор та вправ, педагог мотивувала

  вихованців до розв’язання проблемних завдань стосовно збереження

  електроенергії. Через гру та практичну діяльність діти набували

  знань та навичок щодо економії електроенергії у повсякденному

  житті.

  15.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  А до наших діток завітав з гостинцем Миколай….

  До малят закладу дошкільної освіти "Ромашка" з радістю та гостинцями завітав святий Миколай.

   Вітаємо усіх зі святом!!

  20.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Розвага "Андріївські вечорниці"

    У ЗДО "Ромашка" виховують у дітей інтерес та повагу до народних традицій, народного гумору, дають дітям змогу побачити звичаї зсередини, безпосередньо взяти в ньому участь. Тому 13.12.2018р. була проведена розвага для дітей "Андріївські вечорниці"

  Свято «Андріївські вечорниці» розпочалось із бесіди з дітьми про свято Андрія. Діти під народну мелодію ліпили вареники разом із вихователем та помічником вихователя. Свято було насичене цікавими іграми:«Стрибки у мішках» «Струмочок» «Хто найвправніший» Продовжилось свято грою «Кусаємо калиту», де вихователь пояснив що таке калита, занесла хліб який був схожий на сонечко.

  Було весело, гамірно, і радісно за нашу малечу, яка зростає і виховується під мирним небом України.

   

  20.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Місячник цивільного захисту з 17.09.2018р. по 17.10.2018р.

     В дошкільному навчальному закладі «Ромашка» в період з 17.09.2018р. по 17.10.2018р. був проведений Місячник цивільного захисту  з метою роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних  і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів .

  Головне завдання цивільного захисту дошкільного навчального закладу  «Ромашка» є:

  – забезпечення готовності до проведення заходів щодо захисту дітей та працівників ДНЗ при будь – яких надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру;

  –поліпшення в дошкільному закладі якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки і захисту життя в надзвичайних ситуаціях;

  – удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників дошкільної установи із питань захисту і дій в умовах надзвичайних ситуацій;

   

  18.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Прогулянка до осіннього парку!

     17 жовтня 2018 року за планом освітньо-виховної роботи вихователя А.В.Лантух  закладу дошкільної освіти "Ромашка" було проведено піший перехід до осіннього парку.

     Метою переходу було: поглибити вміння дітей визначати прикмети осені, закріпити знання про сезонні зміни у природі,  формувати вміння помічати цікаві явища в природі, розповідати про них; сприяти формуванню вміння милуватися красою природи рідного краю, розвивати логічне мислення, виховувати любов та дбайливе ставлення до природи.

    Під час екскурсії діти прогулювалися осіннім парком, на практиці вчили правила поводження на вулиці та правила дорожнього руху,  весело грали в рухливі ігри. Вихователь  провела бесіду-спостереження за змінами в природному середовищі, чому саме жовтіють та опадають листочки з дерев, як називаються дерева які  зустрічалися в парку, та наостанок зібрали букети з листочків та каштани на згадку про таку чудову подорож. 

  Дітям дуже сподобалась екскурсія до осіннього парку, яка надасть їм  змогу не раз пригадати цей піший перехід до парку, уявити  красу природи та закріпити знання про сезонні зміни в природі.

  18.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Нагородження Грамотою з нагоди Дня дошкілля

  З нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, за багаторічну, сумлінну творчу працю, відповідальність, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення роботи навчального закладу      

  завідувач дошкільного навчального закладу "Ромашка"

  Лантух Катерина Петрівна

  нагороджена Почесною Грамотою Департаменту освіти і

  науки Вінницької обласної державної адміністрації

  17.10.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10
  Всього новин: 55