Новини

  Великодній тиждень в ДНЗ

  Великдень- велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному.

  Пасха - це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. І вихователь нашого дошкільного навчального закладу, вчить всіх традицій святкування «Великодня».

  Теплим та сонячним стали ці дні і у нас в закладі. Першими радісними промінчиками свята стало відкриття виставки пасхальних композицій вихованців нашого садочка, а також батьків, педагогів закладу -  «Великдень єднає».

  Цілий тиждень вихователь разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розглядали ілюстрації, писанки, переглядали відеопрезентації, грали в дидактичні та рухливі ігри. Завдяки сумлінній праці вихователя діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки. Також була проведена акція "Прикрась великоднє дерево"  де дітки, прикрашали дерево своїми писанками. На прикінці тижня до діток завітав гість - Великодній Кролик. Який приніс діткам Великодні подарунки.

  Протягом тижня, діти отримували величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкування «Великодня».

  05.05.2021 | Aдмін

  Вернутись назад