Новини

  Звіт керівника закладу дошкільної освіти.

  ЗВІТ директора(завідувача) Закладу дощкільної освіти с.Кущинці за 2017-2018 навчальний рік Лантух Катерини Петрівни перед педагогічним колективом та громадськістю 31.05.2018 року.

  Даний звіт зроблений на підставі

  НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 178 від 23 березня 2005 р. та «Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю».

            Метою звіту є:

  Подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

  Завдання звітування:

  1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом.

  2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

   Порядок денний:

  1. Звіт директора(завідувача) ЗДО «Ромашка» « Про роботу керівника закладу дошкільної освіти у 2017/2018 навчальному році»:

  2. Відповіді директора(завідувача) ЗДО на запитання.

  3. Обговорення звіту директора(завідувача) ЗДО.

  4. Таємне голосування.

  5.Прийняття рішення загальних зборів.

   

  31.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Випускне свято

  На останьому тижні травня прощалися із своїми випускниками закладі дошкільної освіти "Ромашка"  

  Настав цей довгоочікуваний день- випускний в дошкільному закладі - перший крок дитини у доросле життя.

   Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з садком у нашому навчальному закладі.

  Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їхніх

  батьків відповідальний період – підготовка до школи.

  Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості!

  31.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Майстер-клас " Основи створення веб-сайту" для закладів дошкільної освіти

  На базі закладу дошкільної освіти "Ромашка" с.Кущинці 14.05.2018р. був проведений майтер-клас "Основи створення веб сайту" для закладів дошкільної освіти. У ході майстер-класу, були використані методичні рекомендації та показ прийомів, які необхідні для процесу створення данного веб-сайту.

  14.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  Минуло вже багато десятиліть з того 9 травня, коли закінчилася Друга світова війна. Тепер кожного року в цей день відзначається День Перемоги. Ми, сучасна молодь, навіть уявити не можемо всіх жахів війни. Нам дуже пощастило жити в мирний час, мати багато можливостей в житті. Ми знаємо про війну з розповідей старих та з книг з історії. А для мільйонів людей ці страшний події були реальністю.

  09.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  День цивільного захисту

     27.04.2018р. відповідно до наказу управління освіти фізичної культури і спорту в ЗДО "Ромашка" був проведений день Цивільного захисту.

  03.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль"Рух заради здоров'я"

    З метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи з фізкультурно-оздоровчого напряму в закладі дошкільної освіти "Ромашка" з 05.04.2018  по 11.04.2018 року пройшов фестиваль «Рух заради здоров’я» за участю педагогів та вихованців закладу дошкільної освіти.

  03.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10
  Всього новин: 55