Новини

  Районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання.

        10 жовтня 2019 року відповідно до плану роботи. В нашому зкладі відбулось районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання. 

       На засіданні розглядались питання щодо використання ігор спортивного спрямування під час спортивних свят та розваг, зокрема у малокомплектному дитячому садку.

       Керівник РМО Стемковська І.А., інструктор з фізичного виховання ЗДО №4 «Зірочка», налаштувала дітей різновікової групи та учнів 1 класу на малі олімпійські ігри, провівши з ними розминку у вигляді музично-ритмічних рухів. До проведення заходу долучились інструктори з фізичного виховання Сушко Н.Г. (ЗДО №2), Кучеренко Н.Т. (ЗДО №5), Керезь Т.В. (ЗДО №7), Плаксієнко О.П. (ЗДО №1), які використали різні види спортивних ігор, чим викликали у дітей позитивне сприйняття розваги, емоційне піднесення, бажання бути активними учасниками дійства. Важливо, що всі етапи ігор продумано супроводжувались відповідно до віку кожної вікової підгрупи.

       Під час обговорення учасники зібрання проаналізували позитивні та проблемні сторони в організації малих олімпійських ігор, вказавши на особливості роботи з вихованцями різновікової групи.   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     04.11.2019 | Aдмін

  Вернутись назад