Новини

  Свято весни і мами!!

  Весна і мати. Що в них спільне є що жінку ми порівнюєм з весною. Бо кожна з них у світ – життя дає Весна – Землі, а мама – нам з тобою.Настала довгоочікувана зміна: лютий на календарі змінився першим весняним місяцем - березнем. А це означає, що прийшов кінець сніжним і суворим бурям, скоро можна буде забути про морози і порадіти зеленоокій весні.

  Березень - красивий весняний місяць.З його приходом хочеться сміятися і співати: як весела крапелька бурульки, як дзвінкі березневі струмки, як іскристий сонячний зайчик. І, хоча, зима інколи у березні дає про себе знати та серце вже наспівує радісні мелодії.

  Це тому, що з приходом весни ми святкуємо таке чудове й ніжне свято – 8 Березня. У день 8 березня загострюється почуття любові і ніжності. Хочеться цілувати рідні, жіночі руки і нескінченно дякувати за подаровані ними: тепло, ласку, смачні обіди, зв'язані рукавиці, випрасувані сорочки і ще багато - багато різних, дуже потрібних справ.

  З трепетом в дитячому садочку очікують весняний бал на честь ніжних дівчаток, веселих сестричок, дбайливих мам і бабусь. Свято 8 березня - ще одна можливість хлопчикам показати свою силу і проявити турботу. А дівчаткам показати свою красу, вміння танцювати і співати. 8 березня - одне з найулюбленіших свят у дитячому садку «Ромашка». Цьогоріч воно пройшло весело та незабутньо.

  Щиро дякуємо батькам за активну участь у проведенні свята.

  19.03.2020 | Aдмін

  Вернутись назад