Новини

  Виставка "Дари осені"

  За вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів,фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні віночки,овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д.

  Щорічно в нашому садочку проходить виставка осінніх композицій «Дари осені»На виставці, яка відбулася 02.10.2020 року були представлені різноманітні роботи: квіткові віночки, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів та фруктів.

  Поробки дітей довели, що якщо мати фантазію

  та вправніруки, можна звичайні фрукти,

  овочі та квіти перетворити на справжні шедеври.

  08.10.2020 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я"

    З метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи з фізкультурно-оздоровчого напряму в закладі дошкільної освіти "Ромашка" з 07.09.2020  по 18.09.2020 року пройшов фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, за участю педагогів та вихованців закладу дошкільної освіти.

   Для повної реалізації завдань, максимального досягнення поставленої мети було розроблено програму проведення фестивалю «Рух заради здоров’я» в ЗДО.

     Відповідно до розробленої програми фестивалю тривали заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я дітей. Упродовж фестивального руху велика увага приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей:швидкості, спритності, витривалості, сили. Вихованці та працівники закладу дошкільної освіти були активними учасниками спортивних розваг та естафет, фізкультурно-оздоровчих занять, рухливих ігор, консультацій та тематичних бесід.

  21.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Ознайомлення дітей з Covid - 19.

  У ЗДО «Ромашка» було проведено заняття, спрямоване на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладі дошкільної освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19.

  07.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  1 вересня - День знань!

    Сьогодні, 1 вересня, ЗДО «Ромашка» зустрів своїх вихованців після довготривалих "канікул". 

  Взявши до уваги усі рекомендації Міністерства охорони здоров'я, ми не проводили урочисту лінійку, присвячену Дню знань, а тільки провели діток зі стін рідного садочку до нового класу дотримуючись дистанції

  Дошкільнята розказували вірші, та із задоволенням отримували подарунки.

  Настала довгоочікувана мить, затамували подих усі, дзвенить дзвіночок і кличе до знань.

  8 діток попрощалися зі своїм дитячим садочком.

  Адже попереду – новий етап розвитку: цікаве, захопливе шкільне життя.

  Першокласників привітав  директор школи та побажав їм вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та досягнень, завжди досягати поставлених цілей. 

  З цієї миті розпочався новий навчальний рік, якого ми так довго чекали.

  02.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Увага! Карантин.

  5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС,

  ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ

  5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати,

  щоб убезпечити свою родину від хвороби.

   Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я.

      "Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня.

  Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо.

  Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей.

  Тому така інформація зараз дуже потрібна", – розповіла заступниця Міністра освіти і

  науки України Любомира Мандзій.

  20.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Свято весни і мами!!

  Весна і мати. Що в них спільне є що жінку ми порівнюєм з весною. Бо кожна з них у світ – життя дає Весна – Землі, а мама – нам з тобою.Настала довгоочікувана зміна: лютий на календарі змінився першим весняним місяцем - березнем. А це означає, що прийшов кінець сніжним і суворим бурям, скоро можна буде забути про морози і порадіти зеленоокій весні.

  Березень - красивий весняний місяць.З його приходом хочеться сміятися і співати: як весела крапелька бурульки, як дзвінкі березневі струмки, як іскристий сонячний зайчик. І, хоча, зима інколи у березні дає про себе знати та серце вже наспівує радісні мелодії.

  Це тому, що з приходом весни ми святкуємо таке чудове й ніжне свято – 8 Березня. У день 8 березня загострюється почуття любові і ніжності. Хочеться цілувати рідні, жіночі руки і нескінченно дякувати за подаровані ними: тепло, ласку, смачні обіди, зв'язані рукавиці, випрасувані сорочки і ще багато - багато різних, дуже потрібних справ.

  З трепетом в дитячому садочку очікують весняний бал на честь ніжних дівчаток, веселих сестричок, дбайливих мам і бабусь. Свято 8 березня - ще одна можливість хлопчикам показати свою силу і проявити турботу. А дівчаткам показати свою красу, вміння танцювати і співати. 8 березня - одне з найулюбленіших свят у дитячому садку «Ромашка». Цьогоріч воно пройшло весело та незабутньо.

  Щиро дякуємо батькам за активну участь у проведенні свята.

  19.03.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10
  Всього новин: 55