Новини

  "Де живе Осінь?"

  Для дітей «Свято Осені» – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоча осінь і називають «сумовитою порою», хто як не діти,найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку - одні із найбільш улюблених у дітей.

   20 листопада у закладі дошкільної освіти «Ромашка» пройшло свято під назвою «Де живе Осінь?»  Дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, танцювали танок з парасольками, відгадували загадки , водили хоровод, брали участь у конкурсах прославляючи осінь за її красу та врожаї.

  Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками. Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить  мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці.

  Свято в дитячому садку - це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

  Осіннє свято в дитячому садочку було веселе, яскраве і захопливе. Вихованці отримали багато позитивних  емоцій, а  на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами.

  20.11.2020 | Aдмін

  Вернутись назад