Новини

  Прогулянка до осіннього парку!

     17 жовтня 2018 року за планом освітньо-виховної роботи вихователя А.В.Лантух  закладу дошкільної освіти "Ромашка" було проведено піший перехід до осіннього парку.

     Метою переходу було: поглибити вміння дітей визначати прикмети осені, закріпити знання про сезонні зміни у природі,  формувати вміння помічати цікаві явища в природі, розповідати про них; сприяти формуванню вміння милуватися красою природи рідного краю, розвивати логічне мислення, виховувати любов та дбайливе ставлення до природи.

    Під час екскурсії діти прогулювалися осіннім парком, на практиці вчили правила поводження на вулиці та правила дорожнього руху,  весело грали в рухливі ігри. Вихователь  провела бесіду-спостереження за змінами в природному середовищі, чому саме жовтіють та опадають листочки з дерев, як називаються дерева які  зустрічалися в парку, та наостанок зібрали букети з листочків та каштани на згадку про таку чудову подорож. 

  Дітям дуже сподобалась екскурсія до осіннього парку, яка надасть їм  змогу не раз пригадати цей піший перехід до парку, уявити  красу природи та закріпити знання про сезонні зміни в природі.

  18.10.2018 | Aдмін

  Вернутись назад