Новини

  Випускне свято "Країна спогадів"

   Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у закладі дошкільної освіти "Ромашка".

  29 травня 2019 року  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків.

  Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м’ятається малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у  садочку.

  Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати садочок.

  Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.  \  13.06.2019 | Aдмін

  Вернутись назад